Znáte Crohnovu nemoc?

Crohnova nemoc (regionální enteritida) je chronické zánětlivé onemocnění, které se může projevit v jakékoli části trávicího ústrojí, nejčastěji však v oblasti spojení tenkého a tlustého střeva. Je diagnostikovaná zvláště v dospělé populaci, avšak poslední roky ukazují, že se stále častěji vyskytuje již i u dětí.

Pokračovat ve čtení

Jak odbourat stres? Zdravou výživou!

Chcete mít dobrý zdravotní stav, skvělou fyzickou i psychickou kondici? Musíte se naučit odbourávat stres, cvičit a hlavně musíte změnit svůj dosavadní životní styl, jehož hlavní součástí je strava. Tučné a mastné pokrmy či sladkosti plné nezdravých sacharidů byste měli ze svého jídelníčku vypustit a raději do něj zakomponovat zdravou stravu. Zdravá výživa e-shop vám nabízí celou řadu produktů, které si zamilujete svou chutí, vůní a také cenou.

Pokračovat ve čtení

Doktor nemá řešení pro vaše problémy? My máme!

Dlouhá léta vás trápí zdravotní problémy, jichž se nemůžete zbavit? Zkoušeli jste už různé postupy moderní medicíny, ale neúspěšně? Vyzkoušejte alternativní metodu, která se nazývá čínská medicína. Jejím cílem je harmonizovat tělo i mysl a udržet v člověku vnitřní rovnováhu, která pak vede ke spokojenému a bezstarostnému životu. Čínskou medicínou se můžete zbavit svých zdravotních potíží, se kterými bojujete již dlouho.

Pokračovat ve čtení

Jak předejít neplodnosti?

V posledních letech se stále častěji objevují u mužů a žen problémy s plodností. Potíže s reprodukčními orgány nastávají zejména ve 28. roku života a tyto potíže vedou k neplodnosti. Neplodnost je často způsobena i tím, že dívky od patnácti let berou antikoncepci, která je nabízena gynekology. Po vysazení antikoncepce po 10 či 15 letech má potom žena problémy s početím dítěte. Tělo se totiž těžko vzpamatovává z toho, že už do těla nejsou doručovány hormony ve formě malé tabletky.
Chcete-li odstranit potíže, které způsobují neplodnost, pomůže vám tradiční čínská medicína, kterou má pod svými křídly MUDr. Josef Maček. Jeho cílem je odstranit potíže na základě vyšetření a zjistit příčiny, které způsobují poruchy plodnosti. MUDr. Josef Maček dává šanci otěhotnět i starším ženám, jimž už tikají biologické hodiny.

Jak mít co nejrychleji svaly?

Když se řekne kreatin, pak každý sportovec ví, o čem se mluví. Jedná se o zázračný, legální a vysoce účinný doplněk, s nímž můžete vylepšit svůj výkon, sílu a hlavně slouží k rychlému nárůstu svalové hmoty. Jestliže posilujete, pak pro vás má tato látka velký význam. Jedná se o aminokyselinu, která se tvoří v lidském těle. Ale při jeho nedostatku mají sportovci zhoršený výkon a také zpomalenou regeneraci. Není tedy divu, že se kreatin objevil jako doplněk stravy.

Pokračovat ve čtení

Buďte zdraví, zajímejte se o zdravou výživu

Jak se říká: „Jíme, abychom žili – nežijeme, abychom jedli.“ A tímto rčením by se měl řídit každý. Ale abyste mohli žít zdravě, musíte pro to něco udělat. Kromě toho, že byste měli dodržovat základní stravovací návyky, byste měli hlavně jíst zdravě. Zdravá výživa e-shop vám přináší celou řadu produktů, díky nimž dostanete do těla dostatek energie pro životní funkce, získáte energii potřebnou k udržení tepla a v neposlední řadě je zdravá výživa perfektní prevencí před nemocemi.
Dnes vám zdravý výživa e-shop nabízí pestrou škálu produktů – bylinné čaje, které vám dodají vitamíny, medové produkty pro krásnou pleť a v neposlední řadě i zdravé pochutiny, které zkrotí vaše mlsné jazýčky. Kupte si zde, na co jen máte chuť.